Käyntiosoite

Hämeenlinna

Sibeliuksenkatu 1 A 8, 2. kerros

13100 Hämeenlinna

Laskutusosoite

Y-tunnus: 2217411-6

verkkolaskuosoite: 003722174116

OVT-tunnus: 003703575029 Operaattori: CGI

Paperilaskut Seuturekry Oy PL 1000 13101 Hämeenlinna

Lähetä palautetta

Henkilökuntamme

Myynti

Bia Kaski

Asiakkuusjohtaja

045 788 14984 bia.kaski@seuturekry.fi

Ralf Wolin

Asiakkuusjohtaja

050 340 9699 ralf.wolin@seuturekry.fi

Tomi Pietikäinen

Asiakkuuspäällikkö

045 788 14972 tomi.pietikainen@seuturekry.fi

Leena Lehtonen

Asiakkuuspäällikkö

045 788 14973 leena.lehtonen@seuturekry.fi

Johto, hallinto ja markkinointi

Jaana Jantola

Toimitusjohtaja

050 408 1321 jaana.jantola@seuturekry.fi

Päivi Penttinen

Asiakkuuspäällikkö

040 869 6355 paivi.penttinen@seuturekry.fi

Kaisa Kuusela

Sote-palvelutuotannon johtaja

050 306 2575 kaisa.kuusela@seuturekry.fi

Pirjo Matikainen

Palvelujohtaja

040 540 73130 pirjo.matikainen@seuturekry.fi

Susanna Seppänen

Kehittämiskoordinaattori

050 571 8773 susanna.seppanen@seuturekry.fi

Veera Visapää

Viestintä- ja markkinointipäällikkö

050 352 3854 veera.visapaa@seuturekry.fi

Hanna Nordström

Viestintä- ja markkinointikoordinaattori

045 7881 4967 hanna.nordstrom@seuturekry.fi

Liisa Mathlin

Markkinointiassistentti

045 7881 4969 liisa.mathlin@seuturekry.fi

Sanna-Katja Pohjalahti

Sisällöntuottaja

045 788 14974 sanna-katja.pohjalahti@seuturekry.fi

Joustavat henkilöstöratkaisut - sijaispalvelut

Eira Kinnunen

Palveluvastaava, työsuojeluvaltuutettu

050 412 2171 eira.kinnunen@seuturekry.fi

Sinikka Virrankoski

Palveluvastaava

050 443 1884 sinikka.virrankoski@seuturekry.fi

Elina Mäkelä

Rekrytointikoordinaattori

Hanna Oksanen

Rekrytointikoordinaattori

Hanna Suhonen

Rekrytointikoordinaattori

Henna Karjalainen

Rekrytointikoordinaattori

Jaana Malmi

Rekrytointikoordinaattori

Janette Jantola

Rekrytointikoordinaattori

Katja Vartiainen

Rekrytointikoordinaattori

Mona Saarinen

Rekrytointikoordinaattori

Niina Suvanto

Rekrytointikoordinaattori

Sanna Viitala

Rekrytointikoordinaattori

Petri Ylikoski

Asiakasvastaava

050 431 1906 petri.ylikoski@seuturekry.fi

Hanna-Leena Niemelä

Rekrytointikoordinaattori

Merja Laine

Rekrytointikoordinaattori

045 7881 4980

Sanna-Mari Honkonen

Rekrytointikoordinaattori

050 309 8437

Henkilöstö- ja taloushallinto

Teija Riippi

Palveluesimies

050 321 4515 teija.riippi@seuturekry.fi

Mari Yrjölä

Henkilöstökoordinaattori

Emma Riippi

Henkilöstökoordinaattori

Inka Joensuu

Henkilöstökoordinaattori

Johanna Seuna

Henkilöstökoordinaattori

Kati Autio

Henkilöstökoordinaattori

Mira Parkkisenniemi

Henkilöstökoordinaattori

Kati Mäkelä

Henkilöstösihteeri

045 788 14976

Työsuhdeasiat

Phone Created with Sketch.
03 621 3900 (8-16)
  • sijaisten työtodistukset, työtapaturmat, palkka-asiat
  • uusi sijainen: haastatteluajan varaaminen
  • Serenetti-työaikamerkinnät

Sijaisuudet ja poissaolot

Phone Created with Sketch.
03 621 3908 (7-16)
  • ilmoita sijaistarpeesta
  • ilmoittaudu sijaisuuteen
  • ilmoita sairauslomista