Käyntiosoite

Hämeenlinna

Sibeliuksenkatu 1 A 8, 2. kerros

13100 Hämeenlinna

Laskutusosoite

Y-tunnus: 2217411-6

verkkolaskuosoite: 003722174116

OVT-tunnus: 003703575029 Operaattori: CGI

Paperilaskut Seuturekry Oy PL 1000 13101 Hämeenlinna

Lähetä palautetta

Henkilökuntamme

Myynti

Bia Kaski

Asiakkuusjohtaja

045 788 14984 bia.kaski@seuturekry.fi

Ralf Wolin

Asiakkuusjohtaja

050 340 9699 ralf.wolin@seuturekry.fi

Leena Lehtonen

Asiakkuuspäällikkö

045 788 14973 leena.lehtonen@seuturekry.fi

Tomi Pietikäinen

Asiakkuuspäällikkö

045 788 14972 tomi.pietikainen@seuturekry.fi

Johto, hallinto ja markkinointi

Jaana Jantola

Toimitusjohtaja

050 408 1321 jaana.jantola@seuturekry.fi

Päivi Penttinen

Asiakkuuspäällikkö

040 869 6355 paivi.penttinen@seuturekry.fi

Kaisa Kuusela

Sote-palvelujohtaja, työsuojelupäällikkö

050 306 2575 kaisa.kuusela@seuturekry.fi

Pirjo Matikainen

Palvelujohtaja

040 540 73130 pirjo.matikainen@seuturekry.fi

Susanna Seppänen

Kehittämiskoordinaattori

050 571 8773 susanna.seppanen@seuturekry.fi

Hanna Nordström

Viestintä- ja markkinointipäällikkö

045 7881 4967 hanna.nordstrom@seuturekry.fi

Liisa Mathlin

Markkinointiassistentti

045 7881 4969 liisa.mathlin@seuturekry.fi

Joustavat henkilöstöratkaisut - sijaispalvelut

Petri Ylikoski

Asiakasvastaava

050 431 1906 petri.ylikoski@seuturekry.fi

Sari Törnqvist

Tilausvastaava

Jaana Malmi

Tilausvastaava

Henna Karjalainen

Tilausvastaava

Sanna-Mari Honkonen

Tilausvastaava

050 309 8437

Elina Mäkelä

Rekrytointikoordinaattori

Tiia Koskinen

Rekrytointikoordinaattori

Hanna Oksanen

Rekrytointikoordinaattori

Janette Jantola

Rekrytointikoordinaattori

Katja Vartiainen

Rekrytointikoordinaattori

Mona Saarinen

Rekrytointikoordinaattori

Niina Suvanto

Rekrytointikoordinaattori

Sanna Viitala

Rekrytointikoordinaattori

Hanna-Leena Niemelä

Rekrytointikoordinaattori

Merja Laine

Rekrytointikoordinaattori

045 7881 4980

Henkilöstö- ja taloushallinto

Teija Riippi

Palvelupäällikkiö

050 321 4515 teija.riippi@seuturekry.fi

Hanna Maalehto

Henkilöstöasiantuntija

045 788 14971

Sinikka Virrankoski

Palveluasiantuntija

050 443 1884 sinikka.virrankoski@seuturekry.fi

Mari Yrjölä

Henkilöstökoordinaattori

Emma Riippi

Henkilöstökoordinaattori

Inka Joensuu

Henkilöstökoordinaattori

Johanna Seuna

Henkilöstökoordinaattori

Kati Autio

Henkilöstökoordinaattori

Mira Parkkisenniemi

Henkilöstökoordinaattori

Kati Mäkelä

Henkilöstökoordinaattori

045 788 14976

Janina Yrjölä

Rekrytointiassistentti

+ 358 457 8814 975 janina.yrjola@seuturekry.fi

Työsuhdeasiat

Phone Created with Sketch.
03 621 3900 (8-16)
  • sijaisten työtodistukset, työtapaturmat, palkka-asiat
  • uusi sijainen: haastatteluajan varaaminen
  • Serenetti-työaikamerkinnät

Sijaisuudet ja poissaolot

Phone Created with Sketch.
03 621 3908 (7-16)
  • ilmoita sijaistarpeesta
  • ilmoittaudu sijaisuuteen
  • ilmoita sairauslomista